Secrets
Jesteśmy w wiosce ognia. Aktualnie znajduję się tam 50 świetnie wyszkolonych wojowników ale jest mały problem jeden z nich nie radzi sobie z tworzeniem miecza z ognia, ani z innych żywiołów. Trenerzy wojowników zdecydowali że on nie ma talentu i to nie jest jeden z tych wybranych. Więc teraz zrobił się problem iż teraz zostało tylko 49 wojowników.
Hoge (przywódca wioski Ognia) zdecydowała że zrobią zawody.
Ponieważ wśród zwykłych mieszkańców wioski powinien się znajdować jeszcze jeden wyśmienity wojownik.
Legenda głosi że to on zjednoczy ze sobą wszystkie wioski.
Odpowiedzialni za zorganizowanie Wielkiego Festiwalu było trzech najlepszych wojowników: Su,Kubito i Ikuto.
Trójka chłopaków ma tydzień na zorganizowanie Festiwalu oraz zaproszenie ważnych osobistości.
Pierwszy dzień:
Su zorganizował dekoracje oraz ludzi do przywieszenia ich.
Kubito zaprosił wszystkich mieszkańców Wioski Ognia do uczestniczenia w tym festiwalu.
Ikuto upewnił się że wszystkie ważne osobistości dotrą na festiwal bezpiecznie.
Drugi dzień:
Su i Kubito szukali kucharzy, aby przygotowali oni przekąski na festiwal.
Ikuto zajmował się papierkową robotą.
Dzień trzeci , czwarty , piąty i szósty przebiegały podobnie...
W końcu siódmy dzień. Dzień w którym miał się odbyć wielki festiwal. Chłopcy jeszcze chodzili po wiosce i robili małe poprawki ale wszystko było idealne. Było mnóstwo straganów z jedzeniem i piciem . Dekoracje były wszędzie przywieszone wszystko zapięte na ostatni guzik.
Gdy Ikuto szedł drogą zobaczył że ktoś w masce biegnie z czyjąś torebką a za nim biegnie kobieta. Ikuto zorientował się że to złodziej i postanowił zabrać od niego tą torebkę . Szybko stworzył miecz Ognia zwany ''Fiery Gold''. I szybko uporał się ze złodziejem następnie oddał kobiecie a bardziej dziewczynie torebkę. Dziewczyna powiedziała:
-Dziękuję.
I znikła w tłumie ludzi . Ikuto szedł ulicą i rozmyślał o tej dziewczynie. Stwierdził że była bardzo ładna , miała śliczne czarne włosy..i...nagle...
interesujące :D
OdpowiedzUsuń